وبلاگ

بهترین تولید کنندگان پانل خورشیدی در آمریکا چه شرکت‌هایی هستند؟

شرکت های انرژی خورشیدی در جهان و در ایالات متحده چه کسانی هستند؟ تحلیلگران صنعت از SPV، SEIA و سایر سازمان ها رتبه بندی برتر خود را بر اساس پیش بینی های حمل و نقل به روز شده از هر شرکت ارائه می دهند.

در اوستا مارکت اکثر پنل‌های خورشیدی موجود می‌باشد و به مرور زمان برندهای دیگر نیز برای فروش آماده خواهد شد. می‌توانید برای مشاهده و خرید پنل خورشیدی با بهترین قیمت موجود در بازار کلیک کنید.

سه تولید کننده انرژی خورشیدی از سال ۲۰۱۷

در حال حاضر سه شرکت برتر خورشیدی در جهان Trina Solar، JA Solar و Hanwha Q Cells (به ترتیب) با توجه به سهم در بازار در میان شرکت های تولید پنل خورشیدی تعیین شده اند. بزرگترین شرکت های خورشیدی SolarCity، Vivint Solar و Sunrun هستند.

از سال ۲۰۱۵، تغییرات بزرگی صورت گرفته است، از جمله برخی از شرکت‌های جدید در تولید انرژی خورشیدی که هیچ نامی در صنعت انرژی خورشیدی نداشتند ظاهر گردیده‌اند. Motech Solar سهم بازار را با اشتیاق جذب می کند، در حالی که سهم Canadian Solar از سال گذشته نیز حتی بیشتر شده است. این سوال برای شما به عنوان یک خریدار پنل خورشیدی در سال ۲۰۱۷ ممکن است پیش بیاید: آیا باید توجه داشته باشید که آیا پانل های خورشیدی شما توسط یکی از ۱۰ تولید کننده بزرگ در جهان ساخته شده است؟ آیا محصولاتی که در بازار آمریکا برتر هستند در کشورهای دیگر نیز برتر و قابل اعتماد برای خرید هستند؟ در اینجا ما تجزیه و تحلیل ما از بهترین تولید کنندگان خورشیدی در سراسر جهان است.

نحوه مقایسه بهترین تولید کنندگان خورشیدی در جهان

از آنجایی که رتبه بندی های شرکت‌های سازنده بر اساس کل حجم پنل های خورشیدی است که شرکت ها تا پایان سال ۲۰۱۶ حمل می کنند، در موقعیت بالا لزوما به این معنی نیست که آنها پنل ها را با بالاترین کیفیت را ارائه می دهند. بعضی از تولید کنندگان کوچکتر در محصولات خاصی تخصص دارند، در حالی که اکثر تولید کنندگان بزرگ برای به جایی که آنها یا با تشکیل یک گروه برای بازار حجم بالا و یا تمرکز تلاش های خود را در پروژه های بزرگ در مقیاس بزرگ. به گفته این شرکت، توانایی اثبات شده شرکت برای تولید و فروش مقدار زیادی از محصولات، اعتبار نام تجاری خود را نشان می دهد، اعتماد را در میان مصرف کنندگان و نصب کننده ها به طور یکسان نشان می دهد.

What are the top solar panel companies & manufacturers in 2018?

نوشته های مشابه