نمایش دادن همه 5 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

پنل خورشیدی jspv مدل JSMP320A پلی کریستال

شرکت JSPV یک تولید کننده پیشرو در فن آوری سلول‌های خورشیدی در کره است که محصولات خود از جمله پنل خورشیدی را به کشورهای مختلف در سراسر جهان مانند استرالیا، چین، ژاپن، خاورمیانه و در حال حاضر به ایالات متحده نیز صادر می‌کند.

پنل خورشیدی ۳۴۰ وات Shinsung مدل SS-DM340NA

پنل خورشیدی ۳۴۰ وات Shinsung مدل SS-DM340NA پنل های خورشیدی Shinsung یک منبع تجدید پذیر بی پایان جهت تولید انرژی

پنل خورشیدی ۳۴۰ وات Canadian solar مدل CS6U-340M

پنل خورشیدی کندین سولار (Canadian Solar) 340 وات 72 سلولی که حداکثر توان تولید را با بهره وری 17.49٪ ارائه می کند.

پنل خورشیدی ۳۴۰ وات Yingli مدل PANDA BIFACIAL 144HCL

.این محصول نیز همانند سایر پنل های سری پاندا از دو رویه  لایه سلولی ساخته شده که هر دو روی پنل قابلیت تولید انرژی را دارند. ماژول های PANDA BIFACIAL 144HCL  قابلیت تولید انرژی بیشتری  دارند که این خود  به دلیل وجودLID کم  , و استفاده از سلولهای مونو کریستالی نوع N  میباشد  .تکنولوژی جدیدی که در این پنل در خور توجه است  افزایش ولتاژ ماژول  (که در نهایت منجر به  افزایش توان وراندمان می شود ) بصورت  افزایش تعداد سلول و  استفاده از ساختار سلولی 5 باس است  که باعث افزایش توان خروجی می شود  . از دیگر ویژگی های منحصر بفرد این پنل کارکرد خوب این محصول و پایداری ان در وضعیت اب و هوایی نامساعد است   نتایج ازمایشات صورت گرفته در مورد پایداری  PANDA BIFACIAL 144HCL نشان داد که مقاومت ماژولهای این پنل در برابر  عوامل محیطی مضر همچون  سولفات نمک و امونیاک بالاتر از از استانداردهای IEC بوده است به جرات  می توان گفت تمامی تکنولوژهای نوین در طراحی پنل های سری پاندا  بیانگر اثبات ادعای  متخصصان ینگلی در زمینه نوع اوری و کیفیت برتر محصولات این شرکت است.

پنل خورشیدی ۳۴۰ وات Yingli مدل PANDA BIFACIAL 144HCF

پنل خورشیدی نوع PANDA BIFACIAL 144HCF با توان 340 وات می‌تواند راندهای تولیدی خود را تا 16.6 درصد افزایش دهد همچنین این نوع پنل با توان 340 وات ولتاژ خود را حداکثر 35.5 ولت افزایش داده و افزایش جریانی به میزان 7.05 آمپر داشته است.