نمایش دادن همه 8 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

پنل خورشیدی ۲۷۰ وات Hanwha مدل HSL60P6-PC-1-270

پنل خورشیدی ۲۷۰ وات Hanwha مدل HSL60P6-PC-1-270 شرکت Q Cells در سال ۱۹۹۹ در آلمان فعالیت خود را شروع کرد

پنل خورشیدی ۲۷۰ وات پلی کریستال JSPV مدل JSMP270A

پنل خورشیدی ۲۷۰ وات پلی کریستال JSPV مدل JSMP270A شرکت JSPV تولید کننده مدل JSMP270A پیشرو در فن آوری سلول‌های

پنل خورشیدی ۲۷۰ وات shinsung مدل SS-BM270NA

پنل خورشیدی 270 وات مونوکریستال مدل SS-BM270 یکی از تولیدات با کیفیت و خاص شرکت شین سانگ  است. شرکت شین سانگ با به کارگیری روش های خاص خود  ماژول‌های خورشیدی را با راندمان بالا تولید می‌کند. این شرکت کره‌ایی خطوط متنوعی در صنعت دارد و یکی از اهداف بلندپایه شین سانگ تمرکز بر توسعه محصولات تخصصی در زمینه انرژی های نو میباشد. پنل خورشیدی مدل SS-BM270 یکی از محصولات با کیفیت این کمپانی میباشد. توان بالای سلول‌های پنل خورشیدی مدل SS-BM270 موجب بازده ۱۹ درصدی این پنل شده و بازده ماژول‌ها 17.2 درصد است. میزان کاهش PID (افت انرژی سیستم) وبهره وری پنل خورشیدی  SS-BM270 در آزمایشات صورت گرفته صفر می‌باشد و این امر خارق‌العاده بودن این محصول را بازگو می‌کند.

پنل خورشیدی ۲۷۰ وات Yingli مدل YLM 60 Cell HSF Smart

محصول جدید از سری YLM به بازار معرفی شده به نام YLM 60 Cell HSF Smart که به جرات میتوان گفت از شاهکاری تولید پنل خورشیدی شرکت ینگلی می‌باشد. در فن اوری  پنل  YLM Smart  هر سلول موازی با یک دیوید می باشد و چناچه  روی بخشی از سلولها را سایه بپوشاند  یا اگر به هر دلیلی سلولی از کار بیفتد سلولهای دیوید شده با بای پس کردن این سلولها   نقاط داغ را حذف کرده و ماکسیمم توان خروجی خود را حفظ میکنند.در مقایسه  با دیگر ماژولها  ,در ساخت و تولید ماژولهای  YLM Smart از  فن اوری ماژولهای هوشمند ضد محافظ  استفاده شده است  که می تواند در  همان فضای نصبی که دیگر پنلها قرار میگیرند  تا یک درصد  ظرفیت تولید برق سیستم را  افزایش داده  و با کاهش 25 درصدی در فضای نصب می تواند به همان میزان انرژی تولید کند.

پنل خورشیدی ۲۷۰ وات Yingli مدل YLM 60 Cell

این محصول شرکت ینگلی که در ابعاد و تعداد سلولی کوچک ساخته شده با توان 270 وات راندمانی برابر با 16.6 درصد به نظر خارق‌العاده می‌رسد. از دیگر ویژگی‌های شاخص این پنل کوچک در مقایسه با پنل‌های هم سایز خود در بازار افزایش ولتاژ به میزان 28.2 ولت و جریان به میزان 6.98 آمپر می‌باشد. ولتاژ چنین پنلی در مدار Open Circuit مقدار 35.6 ولت و جریان در مدار Short Circuit مقدار 7.53 آمپر می‌باشد. به نظر شما این ارقام که در ولتاژ و جریان ذکر شده با توجه به تعداد سلول‌ها و اندازه این پنل خورشیدی شگفت آور نیست و قابل تحسین نمی‌باشد؟!

پنل خورشیدی ۲۵۰ و ۲۷۰ وات Yingli

شرکت ینگلی به عنوان یک تولیدکننده پیشرو محصولات خورشیدی از جمله پنل خورشیدی ، با ماموریت ارائه انرژی سبز و ارزان قیمت برای همه مسئولیت دارد تا به پیشرفت صنعت خورشیدی جهان کمک نماید. برای رسیدن به این هدف و ارزانتر کردن و قابلیت دستیابی به همه اقشار جامعه به انرژی‌های سبز به چندین انجمن که کمک به تقویت صنعت و گسترش بازار و آموزش و تحقیق می‌کند پیوسته است. انجمن‌هایی همچون SEIA، انجمن صنعتی انرژی خورشیدی، انجمن انرژی سبز آمریکا ASE، شورای جهانی انرژی‌های پاک و … . در راستای این اهداف ینگلی YGE 60 Cell را به بازار عرضه نموده که با ابعاد کوچک می‌تواند همچون سایر محصولاتش راندمان بالای تولید توان خود را حفظ کند و باعث سوددهی در تولید برق و کاهش صورتحساب برق مشتری گردد. ینگلی (Yingli Solar) با این شعار این محصول ارزان قیمت را وارد عرصه رقابت با سایر پنل‌های کوچک نموده است که هرگز ملاک قضاوت نیست.

پنل خورشیدی ۲۷۰ وات Yingli مدل DS_PANDA BIFACIAL 60CL

یکی از محصولات با کیفیت و جدید ینگلی پنل‌های پاندا (Panda) می‌باشد که ینگلی در این سری از محصولاتش نوآوری و فن اوری های جدید و در خور توجهی را به کار برده است. یکی از این فن آوری ها  مورد استفاده در پنل خاصیت  دو رویه بودن آن است که انرژی را از هر دو روی پنل ( جلو – پشت ) تولید می‌کند .ابتکار دیگر ینگلی در تولید این محصول استفاده  از سلول‌های سیلیکون مونو کریستال  نوع N  است که در هنگام طلوع خورشید زودتر به توان حداکثر خود و در هنگام غروب خورشید دیرتر توان حداکثری خود را از دست ‌می‌دهند.ینگلی همچنین در ساخت ماژول ها ابتکار جالبی به خرج داده بدین گونه که ماژولها را بدون فریم ساخته است که  الودگی و گرد وغبار در گوشه و کنار ماژول ها باقی نماند و ماژول همیشه تمیز و عاری از گرد و غبار و الودگی باشد.جالب است بدانید پایداری این پنل در شرایط اب و هوایی غبار آلود ومرطوب نیز مورد آزمایش قرار گرفته که نتایج آزمایش پایداری این نوع پنل ها را  بالاتر از استاندارد های IEC نشان داد.و این ادعا شرکت ینگلی که همیشه یه گام فراتر درتکنولوژی پنل ها است ثابت می کند.

پنل خورشیدی ۲۷۰ وات Yingli مدل DS Panada 60 CF

پنل خورشیدی Panda Bificial به دلیل ویژگی دو رویه بودن و بهره وری از تکنولوژی Crystal Silicon نوع N دارای راندمان بالاتر برای مصارف مختلف خورشیدی میباشد. این پنل ها به دلیل تکنولوژی جدید ارائه شده توسط شرکت Yingli در مقایسه با پنل های موجود در بازار راندمان بالاتری را ارائه می نماید. یکی از ویژگی های خاص این پنل رسیدن به توان حداکثر در هنگام طلوع خورشید در کمترین زمان و در هنگام غروب خورشید رسیدن به توان حداقل در طولانی ترین مدت میباشد.