نمایش دادن همه 8 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

پنل خورشیدی ۲۷۰ وات shinsung مدل SS-BM270NA

پنل خورشیدی 270 وات مونوکریستال مدل SS-BM270 یکی از تولیدات با کیفیت و خاص شرکت شین سانگ  است. شرکت شین سانگ با به کارگیری روش های خاص خود  ماژول‌های خورشیدی را با راندمان بالا تولید می‌کند. این شرکت کره‌ایی خطوط متنوعی در صنعت دارد و یکی از اهداف بلندپایه شین سانگ تمرکز بر توسعه محصولات تخصصی در زمینه انرژی های نو میباشد. پنل خورشیدی مدل SS-BM270 یکی از محصولات با کیفیت این کمپانی میباشد. توان بالای سلول‌های پنل خورشیدی مدل SS-BM270 موجب بازده ۱۹ درصدی این پنل شده و بازده ماژول‌ها 17.2 درصد است. میزان کاهش PID (افت انرژی سیستم) وبهره وری پنل خورشیدی  SS-BM270 در آزمایشات صورت گرفته صفر می‌باشد و این امر خارق‌العاده بودن این محصول را بازگو می‌کند.

پنل خورشیدی ۳۱۵ وات Shinsung مدل SS-DP315CA

پنل خورشیدی ۳۱۵ وات Shinsung مدل SS-DP315CA پنل‌های خورشیدی Shinsung من جمله مدل SS-DP315CA یک منبع تجدید‌پذیر بی‌پایان جهت تولید

پنل خورشیدی ۳۴۰ وات Shinsung مدل SS-DM340NA

پنل خورشیدی ۳۴۰ وات Shinsung مدل SS-DM340NA پنل های خورشیدی Shinsung یک منبع تجدید پذیر بی پایان جهت تولید انرژی

پنل خورشیدی ۳۳۰ وات Shinsung مدل SS-DM330NA

پنل خورشیدی ۳۳۰ وات Shinsung مدل SS-DM330NA پنل های خورشیدی Shinsung یک منبع تجدید پذیر بی پایان جهت تولید انرژی

پنل خورشیدی ۳۱۰ وات Shinsung مدل SS-DP310 CA

پنل خورشیدی ۳۱۰ وات Shinsung مدل SS-DP310 CA شرکت Shinsung از سال ۲۰۰۷ فعالیت خود را در زمینه انرژی‌های تجدیدپذیر

پنل خورشیدی ۳۱۵ وات Shinsung مدل SS-DM

تکنولوژی ماژول‌های این پنل به گونه‌ایی است که راندمان 17.02 درصد را می‌توان از کارایی این پنل‌ها انتظار داشت. از آن جایی که شرکت Shinsung کیفیت و رضایت مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده، پنل خورشیدی SS-DM را با ذوق فنی خود طوری ساخته است که شما با آسودگی خیال می‌توانید تقریبا در هر شرایط آب و هوایی و دمای 85 الی 40- درجه توان خروجی بالایی را داشته باشید. همچنین این محصول در هوای ابری و حتی بارانی نیز بالاترین بازده را داشته و کارکرد مطلوب خود را حفظ می‌کند.

پنل خورشیدی ۳۲۰ وات shinsung مدل SS-DM320

پنل خورشیدی ۳۲۰ وات shinsung مدل SS-DM320 پنل خورشیدی ۳۲۰ وات SS-DM320 یکی از تولیدات با کیفیت و خاص شرکت

پنل خورشیدی ۲۶۰ وات Shinsung مدل SS-BP

تکنولوژی ماژول‌های این پنل به گونه‌ایی است که راندمان 16.55 درصد را می‌توان از کارایی این پنل‌ها انتظار داشت. از آن جایی که شرکت Shinsung کیفیت و رضایت مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده، پنل خورشیدی SS-BP را با ذوق فنی خود طوری ساخته است که شما با آسودگی خیال می‌توانید تقریبا در هر شرایط آب و هوایی و دمای 85 الی 40- درجه توان خروجی بالایی را داشته باشید. همچنین این محصول در هوای ابری و حتی بارانی نیز بالاترین بازده را داشته و کارکرد مطلوب خود را حفظ می‌کند.