مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

پنل خورشیدی ۳۰۰ وات جینکوسولار مدل Eagle72

پنل خورشیدی ۳۰۰ وات جینکوسولار مدل ۷۲p شرکت جینکوسولار شرکت جینکوسولار در زمینه پنل خورشیدی در جهان پیشگام می باشد.

پنل خورشیدی ۲۶۰ وات یینگلی مدل YL260C-30b

پنل خورشیدی ۲۶۰ وات یینگلی Yingli مدل YL260C-30b پنل خورشیدی ۲۶۰ وات یینگلی Yingli مدل YL260C-30b فن آوری ماژول‌های تک

پنل خورشیدی ۲۶۵ وات Yingli مدل SZYL-M265-30

پنل خورشیدی ۲۶۵ وات Yingli مدل SZYL-M265-30 پنل خورشیدی Yingli Solar که SZYL-M265-30 یکی از مدل‌های تولیدی این شرکت است

پنل خورشیدی ۲۷۰ وات shinsung مدل SS-BM270NA

پنل خورشیدی 270 وات مونوکریستال مدل SS-BM270 یکی از تولیدات با کیفیت و خاص شرکت شین سانگ  است. شرکت شین سانگ با به کارگیری روش های خاص خود  ماژول‌های خورشیدی را با راندمان بالا تولید می‌کند. این شرکت کره‌ایی خطوط متنوعی در صنعت دارد و یکی از اهداف بلندپایه شین سانگ تمرکز بر توسعه محصولات تخصصی در زمینه انرژی های نو میباشد. پنل خورشیدی مدل SS-BM270 یکی از محصولات با کیفیت این کمپانی میباشد. توان بالای سلول‌های پنل خورشیدی مدل SS-BM270 موجب بازده ۱۹ درصدی این پنل شده و بازده ماژول‌ها 17.2 درصد است. میزان کاهش PID (افت انرژی سیستم) وبهره وری پنل خورشیدی  SS-BM270 در آزمایشات صورت گرفته صفر می‌باشد و این امر خارق‌العاده بودن این محصول را بازگو می‌کند.

پنل خورشیدی ۳۱۵ وات Shinsung مدل SS-DM

تکنولوژی ماژول‌های این پنل به گونه‌ایی است که راندمان 17.02 درصد را می‌توان از کارایی این پنل‌ها انتظار داشت. از آن جایی که شرکت Shinsung کیفیت و رضایت مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده، پنل خورشیدی SS-DM را با ذوق فنی خود طوری ساخته است که شما با آسودگی خیال می‌توانید تقریبا در هر شرایط آب و هوایی و دمای 85 الی 40- درجه توان خروجی بالایی را داشته باشید. همچنین این محصول در هوای ابری و حتی بارانی نیز بالاترین بازده را داشته و کارکرد مطلوب خود را حفظ می‌کند.

پنل خورشیدی ۱۵۰ وات مونو کریستال Yingli solar مدل YL150C-18b

پنل خورشیدی ۱۵۰ وات مونو کریستال Yingli با تکنولوژی مونوکریستال ساخته شده که این محصول از سری پنل های 12 ولت میباشد. پنل خورشیدی YL150C-18b  به جرات میتوان گفت از شاهکاری تولید پنل شرکت ینگلی می‌باشد.

 

پنل خورشیدی ۳۲۰ وات shinsung مدل SS-DM320

پنل خورشیدی ۳۲۰ وات shinsung مدل SS-DM320 پنل خورشیدی ۳۲۰ وات SS-DM320 یکی از تولیدات با کیفیت و خاص شرکت

پنل خورشیدی ۲۶۰ وات Shinsung مدل SS-BP

تکنولوژی ماژول‌های این پنل به گونه‌ایی است که راندمان 16.55 درصد را می‌توان از کارایی این پنل‌ها انتظار داشت. از آن جایی که شرکت Shinsung کیفیت و رضایت مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده، پنل خورشیدی SS-BP را با ذوق فنی خود طوری ساخته است که شما با آسودگی خیال می‌توانید تقریبا در هر شرایط آب و هوایی و دمای 85 الی 40- درجه توان خروجی بالایی را داشته باشید. همچنین این محصول در هوای ابری و حتی بارانی نیز بالاترین بازده را داشته و کارکرد مطلوب خود را حفظ می‌کند.