فروشگاه اینترنتی اَوِستا مارکت خوش آمدید، وارد یا عضو شوید
پاسخگوی کـاربــران 024-33334492

پکیج خورشیدی

( 11 مورد )
مرتب سازی بر اساس   نمایش فقط کالاهای موجود

معرفی پکیج خورشیدی :

در این قسمت میخواهیم به ذکر مطالبی چند از پکیج خورشیدی بپردازیم. پکیج خورشیدی یک سیستم خورشیدی آنگرید ( مستقل از شبکه ) می باشد. پکیج خورشیدی عموما در مقیاس های کوچک تولید می گردد.

این پکیج در مناطقی استفاده میگردد که دسترسی به برق شبکه ملی موجود نیست. بطور مثال برای زمانیکه به کوهنوردی یا طبیعت جنگل یا باغ یا بطور کلی جایی که دور از شهر و امکانات می باشد استفاده از این وسیله بسیار کارامد می باشد. اکثر کوهنوردان به خصوص کوهنوردان حرفه ای که زمان زیادی را برای صعود طی میکنند داخل کوله خود همیشه جایی برای این پکیج باز میکنند. همانطور که ذکر شد کاربری این پکیج در مقیاس کوچک بوده و با برق آن میتوان گوشی مبایل و چراغ قوه و لپ تاب را شارژ کرد و در نوع اندکی پیشرفته تر آن غذا گرم کرد. گرم کردن غذا برای کوهنوردان امری حیاتی است که با پکیج امکانپذیر است.

پکیج خورشیدی

بسته به کیفیت و نوع پنل و باتری مورد استفاده در این پکیج ها  قابلیت جذب انرژی تابشی خورشید متفاوت است. هرچقد طرفیت اینپکیج بیشتر باشد طبیعیتا ذخیره انرژی بیشتری می تواند صورت پذیر در نتیجه با انرژی الکتریکی ذخیره شده حاصل از آن وسایل الکتریکی بیشتری را میتوان شارژ و یا گرم و یا سرد کرد.