نمایش 1–12 از 31 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

اینورتر Growatt سه فاز در مدل های ۱۷۰۰۰تا۲۵۰۰۰

اینورتر Growatt سه فاز در مدل های ۱۷۰۰۰تا۲۵۰۰۰ این سری از اینورتر Growatt سه فاز برای پشت بام واحدهای تجاری

اینورتر تک فاز ۵ کیلووات Fronius Primo 5.0-1

اینورتر تک فاز ۵ کیلووات Fronius Primo 5.0-1 اینورتر تک فاز ۵ کیلووات Fronius Primo 5.0-1 یکی از محصولات شرکت

اینورتر خورشیدی فرونیوس مدل Fronius Primo 8.2-1

اینورتر خورشیدی فرونیوس مدل Fronius Primo 8.2-1 شرکت اتریشی فرونیوس (Fronius) به عنوان یکی از پیشتازان کیفیت و نوآوری در

اینورتر پمپ آب ۲۶ – ۷۵ کیلووات JFY

سری PPRING اینورتر خورشیدی از شرکت JFY به سیستم پمپاژ خورشیدی اختصاص داده شده است و می توان آن را برای سناریوی کاربردی مختلف مورد استفاده قرار داد. اینورتر پمپ آب خورشیدی عملکرد سیستم را کنترل و تنظیم می کند، قدرت DC از آرایه PV را به قدرت AC تبدیل می کند و سپس پمپ AC را فعال می کند.

اینورتر ۵ کیلووات EAST مدل EA5KLPV

بی شک تمامی مصرف کنندگان صنعت انرژی سبز و یا سایر موضوعات دوست دارند از بهترین و اقتصادی ترین تجهیزات برای پروژه‌های خود استفاده نمایند، این اینورتر چینی از شرکت معتبری ساخت و تولید شده که علاوه بر ارائه راندمان بالا به شما دارای یک قیمت بسیار مناسب نیز می‌باشد.

اینورتر kaco (125 کیلووات) مدل blueplanet 125 TL3

شرکت Kaco یکی از تولیدکنندگان اینورتر که با اصطلاح “Made in Germany” از اواخر قرن نوزدهم به عنوان یک مهر و موم از کیفیت شناخته شده است. این شرکت 100 ساله که در آن گروهی از شرکت های KACO که همیشه بالاترین استانداردهای کیفیت را در دنیا برآورده می کردند، پیش بینی شده است که با استفاده از محصولات شرکت کاکو، سرمایه گذاری خود را در یک نیروگاه خورشیدی به یک داستان موفقیت آمیز تبدیل خواهند کرد. در سال 2015 صدور گواهینامه استاندارد ISO 14001 برای سیستم مدیریت محیط زیست نمونه و همچنین گواهینامه ایزو 9001 به خود اختصاص داد و توانست اینورترهای خورشیدی با برند کاکو را در سراسر جهان به دست کاربران و متخصصان در این زمینه برسانند.

اینورتر خورشیدی ۱ مگاوات Kaco مدل blueplane 1000 TL3 indoor

اینورتر به دستگاهی گفته میشود که ولتاژ DC که از پنل خورشیدی دریافت می شود را به ولتاژ AC تبدیل می کند.

اینورتر خورشیدی ۵۰ کیلووات Kaco مدل blueplanet 50.0 TL3

اینورتر خورشیدی ۵۰ کیلووات Kaco مدل blueplanet 50.0 TL3 اینورتر خورشیدی Blueplanet 50.0 TL3 یک اینورتر ۵۰ کیلووات سه فاز

اینورتر ۵ کیلووات JFY سری SUNSEED تکفاز مدل ۵۰۰۰TL

شرکت JFY در سال 2003 تاسیس گردید، این شرکت چینی در زمینه طراحی و تولید تجهیزات خورشیدی فعالیت خود را آغاز و با دریافت مدارک و گواهینامه‌های پیشرفته و بین المللی ISO9001: 2008 توانست محصولات و اینورتر خود را در تمام نقاط جهان توزیع نماید. نسل دوم، اینورتر تک فاز این شرکت با 2 ورودی MPPT، کنترل توان ، دارای صفحه نمایش با مانیتورینگ وای‌فای، سوئیچ به بازار ارائه شده است.

اینورتر ۵ کیلووات ZCS مدل ۵۰۰۰TLM تکفاز

شرکت zcs در سال 1985 به عنوان یک شرکت تولید نرم افزار در  ایتالیا تاسیس شد، نوآوری مدیر این شرکت با نام فابریزیو برنینی باعث شد سریعا رهبر بازار جهانی رباتیک و اتوماسیون شود. در سال 2000، Zucchetti SpA، بزرگترین گروه نرم افزاری ایتالیایی بود.فعالیت های این شرکت در آن زمان در پنج بخش  (نرم افزار، اتوماسیون، بهداشت و درمان، رباتیک، نوآوری) تقسیم می شد.   کمپانی zcs با توجه به تمرکز 10 ساله خود در ارائه راهکارهای مربوط به انرژی های تجدید پذیر ، تمامی فعالیت های خود را از سال 2016 به انرژی های تجدید پذیر اختصاص داد و امروزه راه حل های نوآورانه ای  برای توسعه صنعت انرژی های نو بشر ارائه مینماید.

اینورتر ۵ کیلووات Omniksol مدل Omniksol-5k-TL2 تکفاز

کمپانی OMNIK یکی از تولیدکنندگان اینورتر های خورشیدی در چین میباشد که طراحی و تحقیقات اولیه محصولات در آلمان صورت گرفته و تولید محصول در چین صورت می پذیرد.امروزه به دلایل اقتصادی، بسیاری از سازندگان اروپایی تولیدات محصولات خود را در چین انجام میدهند تا بتوانند قابلیت رقابت در بازار جهانی را داشته باشند.

محصولات شرکت امنیک دارای گواهینامه های(VDE (Europe), AS4777 (Australia), G83/1 (UK), ENEL (Italy), RD1663 (Spain از کشورهای استرالیا،اسپانیا،ایتالیا،انگلستان میباشد و این شرکت توانسته محصولات تولیدی خود را در  بازارهای کشورهای اروپایی به خوبی به فروش برساند.

اینورتر ۵ کیلووات ABB مدل UNO DM 5.0TL PLUS تکفاز

بدون شک شرکت ABB یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده تجهیزات برق قدرت در جهان میباشد.سرمایه شرکت ABB طبق آخرین آمار سال 2008 ،سی و شش میلیارد دلار می باشد و دارای 120 هزار نیرو در سرتاسر جهان می باشد.شرکت ABB ترکیبی از دو شرکت Asea سوئدی و شرکت Brown Boveri از سوییس می باشد(BBC سابق).این دو شرکت در سال 1988 شرکت ABB  را تشکیل دادند.اکنون شرکت ABB در سرتاسر دنیا شعب و نمایندگی متعدد دارد.