مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

شارژ کنترلر EP Solar سری VS**24BN

شارژ کنترلر EP Solar سری VS**24BN : شارژ کنترلر EP Solar سری VS**24BN نسل جدید شارژ کنترلر EP Solar برای

شارژ کنترلر Morning Star نوع TriStar MPPT

معرفی محصول شارژ کنترلر Morning Star نوع TriStar MPPT با تکنولوژی TrakStar یک شارژر باتری MPPT مخصوص سیستم فتوولتائیک تا

شارژ کنترلر Steca Tarom MPPT 6000

شارژ کنترلر Steca Tarom MPPT 6000 استانداردهای جدیدی را در حیطه شارژ کنترلر های با نقطه حداکثر توان بوجود آورده است.بازده بالا همراه با ویژگی های ایمنی منحصر به فرد ، آن را به شارژ کنترلر درجه یک جهانی تبدیل کرده است. 

شارژ کنترلر Steca مدل Solsum F

معرفی محصول شارژ کنترلر Steca مدل Solsum F موفقیت خود را به عنوان یکی کنترلرهای SHS که بیشترین استفاده را

شارژکنترلر Steca مدل Tarom 4545-48

Steca مدل Tarom 4545-48 به کاربر این اجازه را می دهد که باتوجه به امکانات ویژه شارژکنترلر سیستم خورشیدی مورد نظر تنظیمات را انجام دهند.به لطف بهبود قابل توجه این سیستم به طور بهینه کنترل شده و باتری ها محافظت میشوند.شارژکنترلر Steca مدل Tarom 4545-48 دارای آمپراژ 45 می باشد که یک گزینه ایده آل برای سیستم های بزرگ در سطح های سه ولتاژی می باشد(12v,24v,48v).

شارژ کنترلر EP Solar مدل های LS0512E / LS1012E / LS1024E / LS2024E

شارژ کنترلر EP Solar مدل های LS0512E ، LS1012E ، LS1024E ، LS2024E شارژ کنترلر خورشیدی سری E یا اصطلاحا

شارژ کنترلر EP Solar سری Tracer BN

سری Tracer BN نسل دوم شارژ کنترلر MPPT EPsolar است. در مقایسه با سری CLASSIC Tracer، توانایی ارتباط گسترده ای دارد و طراحی آلومینیوم ریخته گری تضمین‌کننده جلوگیری از افزایش دمای دستگاه است.

شارژ کنترلر سولاریس Solaris MT-4845

شارژ کنترلر سولاریس Solaris MT-4845 شارژ کنترلر سولاریس یکی از شارژرهایست که از فن آوری MPPT جهت کنترل سطح شارژ باطری

اینورتر سینوسی EP Solar آفگرید سری SHI

اینورتر سینوسی EP Solar آفگرید سری SHI اینورتر سینوسیEP Solar سری SHI یک اینورتر سینوسی کامل است که می‌تواند با

شارژ کنترلر ۱۰ آمپر PHOCOS مدل CIS 10

شارژ کنترلر ۱۰ آمپر PHOCOS مدل CIS 10 شارژ کنترلر Phocos مدل CIS 10  یک شارژ کنترلر کوچک و ساده

شارژ کنترلر ۵ آمپر EP Solar مدل‌ LS0512R

شرکت EP Solar بعنوان یک شرکت جدید و با تکنولوژی پیشرفته که در تحقیقات، تولید و بازاریابی محصولات تخصص دارد توانسته است در سال 2007 با بیش از 30 میلیون یوان تولیدات خود را در چین آغاز کند. این شرکت توانسته است محصولاتی همچون شارژ کنترلر ، اینورتر جدا از شبکه ، روشنایی LED و نیروگاه‌های تخصصی با عملکرد چشم گیر در زمینه طراحی و ساخت ارائه دهد. شارژ کنترلرها می‌توانند نقش قابل توجهی در زمینه کنترل و تنظیم ایفا کنند و آسودگی خاطر در پروژه‌های برق می‌توان به این محصول تکیه کرد. بار دیگر شرکت EP Solar توسط متخصصان چیره دست خود محصولی را به بازار عرضه کرد که باعث شگفتی همه مشتریان خود در این زمینه شد. معمولا شارژ کنترل‌های PWM را به خاطر ارزان بودنشان به دوستانمان پیشنهاد می‌کنیم. اما شارژ کنترلرهای سری LandStar AU Series علاوه بر قیمت به صرفه و ولتاژ خروجی 12/24 (اتوماتیک) دارای 2 پورت USB نیز می‌باشد و با راندمان بالای ۹۹٪ در صف اول محصولات EP Solar قرار دارد.