نمایش دادن همه 5 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

عایق نانو ملاتی

عایق نانو ملاتی با قدرت چسبندگی بسیار بالا و کاملا انعطاف پذیر است که قابلیت استفاده در آب بندی و نفوذ ناپذیر نمودن کلیه سطوح ساختمانی از قبیل استخرها، مخازن، کف سازی ساختمانی، سرویس های بهداشتی، نمای ساختمان و قابلیت ترکیب با هر نوع ملات و انواع رنگ های پایه آب را دارا می باشد.

عایق حرارت صوت و رطوبت نانو کالیمورا

عایق حرارت صوت و رطوبت نانو کالیمورا یکی از محصولات پر کاربرد جهت عایق سازی ساختمان،مخازن  و تجهیزات صنعتی و ... میباشد.با استفاده از این محصول تبادل دمایی با محیط مجاور به صفر خواهد رسید.و شما با استفاده از این محصول میتواند صرفه جویی بسیاری در انرژی داشته باشید.

عایق نانو نمایی بدون رنگ

عایق نانو نمایی بدون رنگ محصول عایق نانو نمایی بدون رنگ و شکل ظاهری با نفوذ در بطن سطوح، سطح

عایق بندکشی نانو کالیمورا

عایق بندکشی نانو کالیمورا عایق بندکشی نانو کالیمورا جهت بندکشی،‌ سرویس‌های بهداشتی اعم از آشپزخانه، حمام، دستشویی و هر سطحی

عایق نانو مکمل بتن

عایق نانو مکمل بتن باعث صرفه جویی در مصرف سیمان و سادگی عمل تراکم و اختلاط بتن می گردد این مواد ضمن حفظ انسجام بتن باعث افزایش مقاومت بتن و چسپندگی فوق العاده بتن می شود و باعث می شود بتن کاملا نفوذ ناپذیر در برابر آب های فاضلابی و صنعتی و زیر زمینی فشار های مثبت و منفی سازه شود ودر برابر خورندگی ها و اشعه های UV خورشید محافظ بسیار قوی می باشد.