شما در راهنمای ماینر بیتکوین مطالب زیر را فرا خواهید گرفت:

۱- فرایندتولیدبیتکوین چگونه است؟

۲-چگونه این فرایند را شروع کنیم؟

۳-بهترین نرم افزار جهت تولید بیتکوین کدام است؟

۴- بهترین ماینر جهت تولید بیتکوین کدام است؟

۵- نحوه افزایش تولید بیتکوین چیست؟

نحوه کسب درآمد از ارز دیجیتال کار ساده ای نیست  اما اگر شما تلاش خود را بکارگیرید ماینر بیتکوین احتمالا یک گزینه خوب خواهد بود.

ماینر بیتکوین

فرایند تولید بیتکوین چگونه  است؟

قبلا از اینکه اقدام به درامدزایی از طریق ارز دیجیتال کنید دانستن اینکه این فرایند فی الواقع مفید است.درآمدزایی با ماینر بیتکوین قانونی است و با اجرای فرآیند تأیید دوگانه SHA256 برای تأیید معاملات Bitcoin و ارائه امنیت لازم برای فهرست عمومی شبکه Bitcoin انجام می شود سرعتی که شما در آن بیتکوین ها را می بینید با هش بر ثانیه اندازه گیری می شود.شبکه بیتکوین کسانی را که به امر تولید بیتکوین مبادرت می ورزند و ازین طریق به توان محاسباتی این شبکه کمک میکنند با دادن بیتکوین راضی نگه می دارد. این فرایند به دو صورت صدور ارز دیجیتال و هم از سریق سود تراکنش های ناشی از معاملات به هنگام تولید این ارز انجام می شود. هر چه شما بیشتر به این توان محاسباتی کمک کنید سهم بیشتری از پاداش آن خواهید داشت.

گام اول-  تهیه دستگاه ماینر بیتکوین

جهت خرید بیتکوین کمی جلوتر که بروید خواهید دید که در بعضی موارد ممکن است نیاز به خرید دستگاه ماینر بیتکوین که اصطلاحا ماینر نامیده می شود داشته باشید.

چگونه این فرایند را شروع کنیم؟

برای شروع این کار ابتدا شما نیاز به یک دستگاه ماینر خواهید داشت. زمانی که بیتکوین در ابتدای راه خود قرار داشت این امر با استفاده از CPU کامپیوتر یا کارت پردازشگر گرافیک سرعت بالا امکانپذیر بود که این امروزه این امر اقتصادی نیست.تراشه های سفارشی Bitcoin ASIC عملکردی تا ۱۰۰ برابر را ارائه می دهند.

استفاده از یک دستگاه ماینینگ مناسب جهت ماینینگ با هدف تولید بیتکوین با یک نرخ مناسب بسیار مهم می باشد.شرکت های مختلفی مانند Avalon سیستم های خوبی جهت ماینینگ ارائه می دهند.

مقایسه دستگاه های ماینر بیتکوین

درحال حاضر بر اساس دو فاکتور ۱)قیمت بر هش ۲) راندمان الکتریکی گزیه های پیش رو برای انتخاب دستگاه ماینینگ به شرح تصویر ذیل می باشند:

ماینر بیتکوین

گام دوم: دانلود رایگان نرم افزار ماینینگ بیتکوین یا راه اندازی ماینر از طریق وب

پس از اینکه شما دستگاه ماینر را خرید کردید نیاز به دانلود نرم افزار جهت ماینینگ بیتکوین خواهید داشت. برنامه های زیادی جهت ماینینگ بیتکوین موجود دارد. اما دو نرم افزار محبوب CGMINER و BFGMINER می باشند. اگر شما سهولت استفاده از رابط گرافیکی را ترجیح می دهید، ممکن است بخواهید EasyMiner را کلیک کنید که با یک کلیک در برنامه Windows / Linux / Android  اجرا می شود.البته گفتنی است در ماینر های جدید نیاز به نصب هیچ نرم افزاری نیست و شما با یک رابط کاربری وب کامل جهت کانفیگ دستگاه روبرو هستید.

گام سوم: شما باید به یک پول یا همان استخر جهت ماینینگ بیتکوین ملحق شوید.

پس از آماده سازی بیت کوین ها، ما توصیه می کنیم به یک pool  یا اصطلاحا بستر ماینینگ بیت کوین بپیوندید. پول های ماینینگ بیت کوین گروهی از ماینرهای Bitcoin هستند که برای حل یک بلوک و به اشتراک گذاشتن پاداش های خود با هم کار می کنند. بدون یک پول بیتکوین، شما ممکن است بیش از یک سال بیت کوین ها را بفروشید و هرگز بیت کوین ها را از دست ندهید. این کار بسیار راحت است برای به اشتراک گذاشتن کار و تقسیم پاداش با یک گروه بسیار بزرگتر از ماینرهایBitcoin. در اینجا چند گزینه وجود دارد:

گام چهارم: راه اندازی کیف پول بیتکوین یا همان ولت

گام بعدی برای ماینینگ بیتکوین ایجاد یک کیف پول بیتکوین یا استفاده از کیف پول بیتکوین موجود جهت دریافت بیتکوین هایی می باشد که برای خود درآامدزایی کنید.Copay یک کیف پول بیت کوین عالی است و در بسیاری از سیستم عامل های مختلف عمل می کند. کیف پول نقد Bitcoin نیز در دسترس است.Bitcoins با استفاده از یک آدرس منحصر به فرد که فقط به شما تعلق دارد به کیف پول Bitcoin ارسال می شود. مهمترین قدم در راه اندازی کیف پول Bitcoin این است که آن را از تهدیدات بالقوه با فعال کردن احراز هویت دو عامل یا نگه داشتن آن در یک کامپیوتر آفلاین که دسترسی به اینترنت ندارد. کیف پول را می توان با دانلود نرم افزار به رایانه خود بدست آورد.

برای کمک به انتخاب کیف پول بیتکوین، می توانید از اینجا شروع کنید.

SpectroCoin – تبادل اروپا با SEPA همان روز و می تواند با کارت های اعتباری خریداری کند
Kraken – بزرگترین تبادل اروپا با SEPA همان روز است.
Local Bitcoins – این سرویس فوق العاده اجازه می دهد تا شما افرادی را که در جامعه خود مایل به فروش بیت کوین هستند به طور مستقیم جستجو کنید. در خرید و فروش های خود مراقب باشید!
Coinbase محل خوبی برای شروع خرید بیت کوین است. توصیه می کنیم که بیت کوین ها را در سرویس خود نگه ندارید.

گام پنجم: با اخبار بیتکوین خو را به روز کنید.

به روز بودن با اخبار برای سود آوری از طریق ماینینگ بیتکوین بسیار مهم است. اگر میخواهید اخبار عمومی Bitcoin را بخوانید، بخش   WeUseCoins News را برای مطالعه توصیه میکنیم.جهت به روز بودن از وضعیت بازار و ماینرهای موجود در بازار با کارشناسان اوستا مارکت در تماس باشید.