مقالات, وبلاگ

اینورتر هیبریدی خورشیدی

اینورتر هیبریدی خورشیدی

نگاه اجمالی

سیستم هیبریدی

همانطور که از نام آن پیداست اینورتر هیبریدی خورشیدی ، ترکیبی از دو اینورتر سنتی و متداول آنگرید و آفگرید می باشد. اینورتر هیبریدی خورشیدی توان مفید تولیدی را با توان مصرفی هماهنگ می کند. علاوه بر صرفه جویی در ساعات روز ،باتری ها جهت استفاده در ساعات شب مورد استفاده قرار میگیرند. علاوه بر این، اینورتر هیبریدی خورشیدی، یک منبع تغذیه اضطراری (EPS) را فراهم می کند که در صورت نبود توان کلی برق از سمت شبکه ملی برق، یک توان الکتریسیته پشتیبان فراهم می کند. در حالت EPS  از توان باطری تا حداکثر ظرفیت اینورتر استفاده می شود. یعنی ۳ کیلو وات، ۳.۷ کیلو وات یا ۵ کیلو وات که ما ارائه می دهیم. این مقدار توان در حالت  پشتیبان،در صورتی که هیچ وسیله تولید برق وجود ندارد برای اکثر استفاده های اولیه در خانه شما کافی است.

اینورتر هیبریدی خورشیدی ابتدا از انرژی خورشیدی استفاده می کند، اگر تقاضا بیش از انرژی خورشیدی باشد، آن را با برق شبکه ملی تامین می کند. اگر انرژی خورشیدی بیش از تقاضای انرژی باشد، انرژی اضافی برای شارژ باتری استفاده می شود. اگر باتری ها به طور کامل شارژ شوند، قدرت بیش از حد می تواند به شبکه بازگردانده شود. تغذیه برق به شبکه برق در آفریقای جنوبی در تمام شهرداری ها در دسترس نیست، این ویژگی را می توان مورد به طور غیر فعال یا فعال نمود.

اینورترهای هیبریدی خورشیدی ارزش افزوده بسیار خوبی به لحاظ مالی  می دهند که موجب صرفه جویی در هزینه روزانه و همچنین یک راهکار پشتیبان در هنگام قطع برق، رفع خطا یا گسل ها می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *